Yükleniyor...
Lütfen Bekleyin

menu

Blog / 2017 İhracatın Yıldızları Töreni

ANA SAYFA BLOG & HABERLER 2017 İhracatın Yıldızları Töreni
ANA SAYFA BLOG & HABERLER 2017 İhracatın Yıldızları Töreni
2017 İhracatın Yıldızları Töreni

2017 İhracatın Yıldızları Töreni

30 Mayıs 2018 Çarşamba / ADMİN

Ege ihracatçı Birlikleri tarafından düzenlenen ‘2017 İhracatın Yıldızları’ Ödül Töreni’nde Kılıç Deniz Ürünleri adına ödülü Kılıç Holding İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Sinan Kızıltan aldı.

Ege İhracatçı Birlikleri’nin 2017 yılında yaptığı 11 milyar 838 milyon dolarlık ihracatın, 160 milyon dolarlık dilimini tek başına gerçekleştiren Kılıç Deniz Ürünleri, sektörünün açık ara lideri olarak ödüllendirildi.

2017 İhracatın Yıldızları’ Ödül Töreni’nde konuşan Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Ege Bölgesi’nin yatırım teşvik belgesi kullanımı ve ihracat artışında ülke performansının üzerine çıktığını belirterek, Ege Bölgesinde canlanma, kıpırdanma var. Zeybek yerinden doğruluyor dedi.

Kılıç Holding İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Sinan Kızıltan ise, “Sadece Türkiye’nin değil Avrupa’nın da en önemli su ürünleri firmalarının başında geliyoruz. Bulunduğumuz konumun bilincinde olarak önümüzdeki senelerde de hem Türkiye’de hem de yurt dışında büyümeye, üretmeye ve ihracat ile ülkemize katkı koymayı sürdüreceğiz” dedi.

 

YATIRIM TEŞVİK BELGESİ YAZILAR yatırım teşvik belgesi Yabancı çalışma izni turizm yatırım belgesi turizm işletme belgesi kalite belgeleri


Sosyal Medyada Paylaş!